Hizmet Alanları

GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Perakende Sektörü - Cadde Mağazacılığı yer seçimi ve danışmanlık

Gayrimenkul(ofis, konut-proje, arsa) yatırım danışmanlığı 

Ulusal ve uluslar arası yatırım danışmanlığı

Mavia  gayrimenkul olarak, satın alma, kiralama, lokasyon ve getiri konusunda geniş kapsamlı araştırmalar yaparak size en iyi kazancı sağlayacak önerilerde bulunuyoruz. Projeler ve satın alınacak yerler için her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, piyasaların durumuna göre yorumlayarak size rehberlik ediyoruz. Sektörel bilgiye ve donanıma sahip danışmanlar ile ihtiyacınıza özel araştırmaları yaparak en doğru seçeneği bulmanıza yardımcı oluruz. Arsa, ev, toplu konut alımlarında ileri vadede getirisini ve en uygun ödeme seçeneklerini; bilgilerimiz ve araştırmalarımız sonucunda sizlere sunuyoruz.

 

GAYRİMENKUL DEĞERLEME(EXPERTİZ)

Bir gayrimenkulün değerini tam ve doğru olarak saptamak, almayı düşündüğümüz veya sahip olduğumuz her türlü gayrimenkulün yasal durumu, belgelere ve kayıtlara olan uyumu, mevcut ve olası riskleri, olumlu ve olumsuz özellikleri ile güncel piyasa koşullarındaki göz önünde bulundurarak tespit değerlendirmesi yapıyoruz.

MAVİ MESLEKİ EĞİTİM KURSU

 

Gayrimenkul sektörü, katma değeri yüksek birçok yan sektörü de harekete geçiren ve ekonominin canlanmasını sağlayan lokomotif sektör durumundadır. Bu noktada risklerin belirlenmesi, finansman olanaklarının çeşitlendirilmesi, mevzuat ve hukuksal çerçevede değişikliklerin hızla gerçekleştirilmesi ve değer tespitinin uluslar arası standartlarda yapılması önem arz etmektedir. Bu bağlamda Mavia Gayrimenkul; sektöre eğitim almış elemanlar kazandırmak adına da dönemsel olarak MEB onaylı “Gayrimenkul Uzmanlığı Sertifika Programı” düzenlemektedir.