Hakkımızda

   Hakkımızda

1998 Yılında Ayla Erdim tarafından kurulan Mavia Gayrimenkul olarak, profesyonel danışman kadromuz ile başta İstanbul Tarihi Yarımadadaki caddeler olmak üzere, hizmet yelpazemizi ağırlıklı kurumsal müşteriler ile geliştirmekteyiz. Bu paralelde birçok yerel, ulusal, uluslar arası franchise-zincir marka ile çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Cadde – mağaza yer seçimi, ofis konut, yatırım ve değerleme (ekspertiz) faaliyetlerinde yatırım danışmanlığı yapmaktayız.

Geçen 20 yılı, karşılıklı güven temeline dayalı olarak inşa ederek sürdüren bizler, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, yaptığımız stratejik planlama bünyesinde sonuç odaklı hizmet anlayışı, paylaşımcı iş modeli ve donanımlı insan kaynağı ile hedeflerine yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Katma değeri yüksek birçok yan sektörü de harekete geçiren ve ekonominin canlanmasını sağlayan lokomotif sektör durumundaki Gayrimenkul sektöründe, kendini sürekli yenileyen 20 yıllık bilgi ve tecrübemizi, sektöre eğitim almış elemanlar kazandırmak adına dönemsel olarak MEB onaylı “Gayrimenkul Uzmanlığı Sertifika Programı” düzenlemekteyiz.

İlkeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile gayrimenkulleriniz ve gayrimenkul arayışlarınız için sizlerin çözüm ortağı olmak hedefindeyiz.

 

ü  Mavia Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı, UFRAD destekçi üyesi ve TBCCI üyesidir.